Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Відділ реєстрації актів цивільного стану Млинівського районного управління юстиції Рівненської облас

Відділ реєстрації актів цивільного стану Млинівського районного управління юстиції Рівненської облас Інформація про діяльність Млинівського РАГСу.

Держмито згідно Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 р. Зі змінами, внесеними Законом України від 11 липня 1995 р.: · за реєстрацію шлюбу – 0,05 неоподаткованого мінімуму доходів громадян; · за реєстрацію розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має неповнолітніх дітей – 0,5 неоподаткованого мінімуму доходів громадян; · за видачу повторних свідоцтв – 0,03 мінімуму доходів громадян; · за видачу свідоцтв у зв’язку зі зміною, доповненням, поновленням – 0,02 неоподаткованого мінімуму доходів громадян; · за реєстрацію зміни імені – 0,3 неоподаткованого мінімуму доходів громадян; · за реєстрацію повторної зміни імені – 3,00 неоподаткованого мінімуму доходів громадян. Документи, що подаються при: · реєстрації шлюбу: паспорти, квитанція про сплату держмита; · реєстрації народження дитини: паспорти, свідоцтво про шлюб (заява матері, заява батьків про визнання батьківства), довідка медичного закладу про народження дитини; · усиновленні: рішення суду, заява, паспорт, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, квитанція про сплату держмита; · реєстрації розірвання шлюбу: паспорт, рішення суду, квитанція про сплату держмита; · реєстрації смерті: довідка про смерть, паспорт померлого, паспорт заявника; · зміні імені: паспорт, фотографія, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб (розірвання шлюбу), свідоцтво народження дітей, квитанція про сплату держмита; · визнання батьківства: паспорти, заява, довідка про народження дитини.

Контакти: 

35100, Рівненська обл., смт. Млинів, вул. Ватутіна, 1. Керівник: Патіюк Людмила Борисівна. Тел.: 6-41-60. Спеціалісти. Тел.: 6-32-96. Години прийому: · понеділок-четвер – з 9.00 до 18.15; · п’ятниця – з 9.00 до 17.15; · субота – урочиста реєстрація народження, шлюбу; · неділя – вихідний.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог