Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Відділ реєстрації актів цивільного стану Сарненського районного управління юстиції

Відділ реєстрації актів цивільного стану Сарненського районного управління юстиції

Відділ реєстрації актів цивільного стану Сарненського районного управління юстиції в Рівненській області, державне мито, реєстрація народження, реєстрація смерті, прийом громадян.

Реєстрація народження проводиться при пред’явлені:

· медичного свідоцтва про народження форми № 103/0-95;

· паспорта або паспортних документів, що посвідчують особи батьків (одного з них);

· документа, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини).

Підставою для реєстрації смерті є:

· лікарське свідоцтво про смерть (форми № 106/0-95) або фельдшерська довідка про смерть (форми № 106-1/0-95), видані лікувальним закладом;

· паспорт або паспортний документ померлого;

· документ, що посвідчує особу заявника. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, зобов’язані пред’явити на посвідчення їх особи паспорт або паспортний документ. Якщо обоє з осіб, які бажають одружитися, або один з них не досяг шістнадцяти років і відповідно до ст. 23 Сімейного кодексу України їм надано право на шлюб, то реєстрація може бути проведена на підставі свідоцтва про народження.

Реєстрація розірвання шлюбу проводиться:

· згідно ст. 106 Сімейного кодексу України – за письмовою заявою, за місцем проживання подружжя або одного з них при пред’явленні паспортів або паспортних документів;

· на підставі рішення суду – за письмовою заявою подружжя або одного з них при пред’явленні копії витягу з рішення суду про розірвання шлюбу, що набрало чинності, а також паспорта або паспортного документа. При реєстрації зміни імені подаються особисто заявником: заява, паспорт або паспортний документ, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб (розірвання шлюбу), фотографія.

Розміри державного мита: · видача повторних свідоцтв – 0,51 грн.; · внесення виправлення, поновлення актових записів – 0,34 грн.; · зміна імені – 5,10 грн.; · подача заяви на шлюб – 0,85 грн.; · розірвання шлюбу за ст. 106 Сімейного кодексу України – 8,50 грн.; · розірвання шлюбу за ст. 107 Сімейного кодексу України – 0,51 грн.

Контакти: 

34503, Рівненська область, м. Сарни, вул. Широка, 31. Телефон: (253) 3-51-56. Начальник – Волосячик Лідія Іларіонівна. Прийом громадян ведеться щоденно з 9 год. до 13 год, крім середи (архівний день).

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог