Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Відділ реєстрації актів цивільного стану Зарічненського районного управління юстиції в Рівненській області

 Інформація про діяльність Зарічненського РАГСу. 

Керівник відділу: Швая Галина Іванівна. Години прийому: понеділок, вівторок, середа з 10.00 до 16.00

Розмір держмита: відповідно до статті 3 Декрету КМУ від 21.01.1993 р. зі змінами, внесеними Законом України від 11.07.1995 р.

Для того, щоб зареєструвати: - народження дитини необхідно подати такі документи: паспорти батьків; свідоцтво про шлюб батьків; медичне свідоцтво про народження дитини. - розірвання шлюбу: рішення суду про розірвання шлюбу;· паспорт. - усиновлення: паспорт; рішення суду про усиновлення; · свідоцтво про шлюб. - смерть: · лікарське свідоцтво про смерть; паспорт померлого; паспорт заявника. зміна імені - висновок відділу внутрішніх справ про дозвіл на реєстрацію зміни; паспорт громадянина.

Платні послуги: - Організація та проведення індивідуальних урочистих сімейних подій: народження - 4 грн.; одруження - 25 грн.; музичний супровід (фонограма) – 10 грн.; срібне весілля - 20 грн.; золоте весілля - 20 грн.; напівурочисто -15 грн. -

Обслуговування громадян в неприйомні дні та години (вихідні дні, обідня перерва) — в подвійному розмірі. - Забезпечення громадян службовими бланками (заяви, клопотання, тощо) виготовленими друкарським способом - 1 грн. - Складання на прохання громадян заяв та клопотань з питань реєстрації актів цивільного стану - 2 грн.

Контакти: 

34000, смт. Зарічне, вул. Партизанська, 2. Тел: 3-05-29.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог