Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Відділ реєстрації цивільного стану Острозького районного управління юстиції Рівненської області

Відділ реєстрації цивільного стану Острозького районного управління юстиції Рівненської області Прийомні дні, послуги, розмір держмита. 

Розмір держмита:

· За реєстрацію шлюбу – 0,05 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.

· За реєстрацію розірвання шлюбу за згодою (ст. 106 Сімейного кодексу України) – 0,5 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.

· За реєстрацію зміни імені – 0,3 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.

· За реєстрацію повторної зміни імені – 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

· За видачу свідоцтва у зв'язку із внесенням виправлень, доповнень, змін, а також поновлення втрачених записів – 0,2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.

· За видачу повторних свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану – 0,3 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.

Реєстрація народження проводиться при пред’явленні медичного свідоцтва про народження форми № 103/0-95, паспорта або паспортних документів, що посвідчують особи батьків (одного з них), документа, який є підставою для відомостей про батька (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини, заява батька про визнання батьківства). Реєстрація смерті проводиться при пред’явленні лікарського свідоцтва про смерть форми № 106/0-95, виданого лікувальним закладом, рішення суду про встановлення факту смерті чи оголошення громадянина померлим, а також паспорта чи паспортного документа померлого.

Реєстрація шлюбу проводиться при пред’явленні паспорта або паспортного документа після подачі спільної заяви за встановленою формою через місяць від подання заяви.

Реєстрація розірвання шлюбу на підставі рішення суду проводиться за письмовою заявою подружжя або одного з них за пред’явлення копії рішення суду (витягу з рішення суду) про розірвання шлюбу, що набрало чинності, а також паспорта або паспортного документа, квитанції про сплату встановленої судом суми державного мита.

Реєстрація розірвання шлюбу за взаємною згодою (ст. 106 Сімейного кодексу України) проводиться на підставі їх спільної заяви після винесення відділом реєстрації актів цивільного стану постанови про розірвання шлюбу, після проходження місячного терміну, при пред’явленні паспортів або паспортних документів. Для подачі заяви про зміну імені необхідно пред’явити: · паспорт або паспортний документ; · квитанцію про сплату державного мита; · свідоцтво про народження заявника; · свідоцтво про шлюб (якщо перебував в шлюбі); · свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо шлюб розірвано); · свідоцтво про народження неповнолітніх дітей; · документ, що підтверджує зміну власного імені батька; · фотокартка.

Контакти: 

Рівненська область, Острозький район, м. Острог, пр. Незалежності, 83. Тел.: 2-30-92. Начальник відділу: Подоляк Галина Іванівна. Прийомні дні: понеділок, вівторок, четвер: з 9.00 до 18.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00).

Мойки из нержавейки
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог