Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Завод покрівельних матеріалів "Еверест"

Завод покрівельних матеріалів ЕВЕРЕСТ пропонує сучасні покрівельні матеріали – МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЮ та МЕТАЛОПРОФІЛЬ з оцинкованим та полімерним покриттям, виготовлені на найсучаснішому обладнанні останнього покоління імпортного виробництва.
Серед сучасних покрівельних матеріалів металопрофіль та металочерепиця здобули популярність у багатьох приватних замовників та будівельних організацій своєю стійкістю до різних перепадів температури, вологості, а також відносно невеликою вагою та простотою монтажу.
В процесі виробництва завод Еверест використовує тільки високоякісний матеріал з вмістом цинку від 225 г/м2 до 275 г/м2, полімерним покриттям 25 мікрон, матполіестровим - 35 мікрон, в залежності від призначення тої чи іншої продукції.
Підприємство пропонує порізку гладкого листа на штрипси, товщиною 0,5 - 1 мм.

Контакти: 

Україна, 34600, Рівненська обл., м.Березне, вул. Андріївська, 72б.
Е-mail: zpm-everest@ukr.net
Т./ф.: (03653)5-47-77, моб.: (098)447-17-77.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог