Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

м. Рівне

м. Рівне

НДІ Проектреконструкція РФ

Паспортизація об'єктів; Обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель; Діагностика будівельних матеріалів; Проектно-кошторисна документація; Енергоаудит; Комунікації; Енерго-, теплозберігаючі технології;  Газове обладнання, газифікація; Реконструкція, реставрація, ремонт; Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:

Бурштин України ДП

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас, зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів.

Офіційний сайт міського голови Рівного Володимира Хомка

 • Біографія.
 • Звіт міського голови.
 • Декларація.
 • Новини Рівного.
 • З перших вуст.
 • Відеоблог.
 • Фоторепортажі.
 • Інтерв'ю у ЗМІ.
 • Міські голови м. Рівне.
 • Старе Рівне.
 • Інтернет-приймальня.
 • Корисні контакти.

Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради

Управління є виконавчим органом Рівненської міської ради, підзвітним та підконтрольним їй. У своїй діяльності Управління підпорядковується виконавчому комітету, міському голові, його заступнику, а з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади є також підконтрольне управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації, Міністерству культури і туризму України.

ТзОВ "Санком-Рівне"

Новини

Графік

Цінова політика

Фотогалерея

Зворотній зв'язок

Рівнеоблводоканал

Сайт Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал". Сторінка споживача. Тарифи та послуги. Нормативна база. Оплата за послуги. Абонентна служба. Переглянути стан рахунку. Внести показники лічильника. Антикорупційна програма. Громадська приймальня.

Освіта м. Рівне

Сайт управління освіти м. Рівне.

Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг

В центрі можна зареєструвати бізнес за принципом екстериторіальності, тобто в межах країни, зареєструвати нерухомість у межах Рівненської області, оформити право власності чи користування земельною ділянкою, отримати дозвіл на виконання будівельних робіт та здати закінчені будівництвом об’єкти в експлуатацію, що побудовані на території Рівненської області , отримати відомості з Державного

ПАТ Рівнеобленерго

ПАТ «Рівнеобленерго» — енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії на території міста Рівного та Рівненської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Волинський ресурсний центр (ВРЦ)

Волинський ресурсний центр (ВРЦ) є агенцією з розвитку територіальних громад. Статус – непідприємницька громадська організація.

Місія ВРЦ: сприяти активності, свідомості та відповідальності громадян шляхом підтримки громадських ініціатив. Досягнення своєї місії ВРЦ розглядає в нерозривному зв’язку з соціальним та економічним розвитком, екологічною безпекою регіону.

Информация шкафы купе на заказ недорого тут.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог