Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Бізнес, економіка

Бізнес, економіка

Агенція "ІнвестІнРівне"

Агенція "ІнвестІнРівне" - це спеціалізована агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів у Рівненській області. Відіграє провідну роль в регіональній стратегії збільшення потоку прямих іноземних інвестицій та надання професійної допомоги інвесторам.

Rivne Amber/Рівне Бурштин

Колектив РівнеБурштин об'єднує тих людей, що відчувають силу бурштину, бачать його красу, люблять його, творять разом з ним.

Наша мета Показати всебічно, якомога повно красу Божого творіння - сонячного каменю, бурштину, який і радує око, і лікує, і вселяє надію.

Бурштин України ДП

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас, зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів.

ДП Костопільське лісове господарство

Державне підприємство «Костопільський лісгосп» створено у 1939 року. На базі колишніх польських державних і поміщицьких лісів. Лісгосп складався із шести лісництв.

На даний час державний лісовий фонд Костопільського лісгоспу становить понад 38162 га. Він розділений між сімома лісництвами, а саме:

Терміт. Приватне підприємство

ПФ "Терміт" займається розробкою передових технологій в хімічній і будівельній галузі. Виробництвом полімерів ПГМГ (полігексаметіленгуанідінгідрохлорід).

Спільними зусиллями з науковцями Дніпропетровського хіміко-технологічного університету розроблений, запатентований і налагоджений випуск сировини для виготовлення дезактиваторів, флокулянтів та антисептичних засобів.

Регіональна газова компанія "Рівнегаз"

ПАТ «Рівнегаз» займається розподілом та постачанням природного газу. Щорічно підприємство транспортує близько 700 млн.м.куб. блакитного палива. Природним газом на Рівненщині користується 250 тисяч сімей та 293 промислових підприємства.

Послуги. Інформація для клієнтів. Інформація про компанію.

ПАТ «Рівнеобленерго»

ПАТ «Рівнеобленерго» — енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії на території міста Рівного та Рівненської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Волинь бізнес-сервіс. Консалтингова група

Компанія забезпечує надання повного спектру послуг, які необхідні для створення та розвитку бізнесу. Наша спеціалізація –інвестиційний консалтинг та бізнес-планування. Додатково надаємо маркетингові послуги, організовуємо конференц-сервіс, забезпечуємо переклади.

ТОВ "Ліонест" - оціночна компанія

ТОВ "Ліонест" має Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності №15244/13 від 10.10.2013 року, внесено до реєстру суб’єктів оціночної діяльності Фонду Державного майна України, та може провадити оцінку нерухомості і всіх видів майна для цілей оподаткування, нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

Виробничо-торговельне підприємство “Агропереробка”

Виробничо-торговельне підприємство "Агропереробка" першим розпочало випуск сиропів та топінгів в Україні. На сьогодні в асортименті компанії 35 видів сиропів, 24 види топінгів та різноманіття соусів, полив та джемів зі шматочками ягід та фруктів (гетерогенні) та з однорідною плодовою масою (гомогенні).

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог