Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Художні промисли

Художні промисли

Микола Бондарчук. Персональний сайт

Персональний сайт Миколи Бондарчука - професійного різьбяра, майстра і викладача різьби по дереву. Інформація про автора, галерея робіт, пропозиції.

PHOTOART. Фотограф Анатолій Мізерний

Персональний сайт рівненського фотохудожника Анатолія Мізерного.

Фотохудожник Анатолій Мізерний

Народився на Рівненщині.
Закінчив філологічний факультет Рівненського педінституту (1983 р.), факультет фотожурналістики Київського інституту журналістської майстерності (1990 р.).
У журналістиці — з 1983 року.

Клуб студія „Простір фото”

Об’єктивно всі ми в просторі і часі. А Час і Простір можна вмістити на світлині, якщо до цього ставитись незвичними мистецькими мірками.

IV Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову-2009»

14 жовтня o 15 годині в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття та церемонія нагородження переможців щорічної конкурсної виставки учасників IV Міжнародного Салону художньої фотографії „ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ-2009" авторського проекту Олександра Хар

Smirnov-study, оформлення виробів з металу

Персональна сторінка Смірнова Михайла, художника-оформлювача виробів з металу, гіпсу і бетону. Фотогалерея робіт.

Персональний сайт Володимира Ящука

Література, краєзнавство Для тих, хто цікавиться історією Волині Ліричні та філософські вірші Краєзнавча книга про Радивилів ПРОЗА "Річка з історії" та інші оповідання. Публіцистичні статті. Дубенський замок: у загадкових підземеллях. Радивилов: на перепутье. ПОЕЗІЯ Збірка "Межа"; Рубаї; Переклади та переспіви.

Українська соломка

Високої майстерності та художньої досконалості в мистецтві соломоплетіння досяг майстер народного мистецтва України Микола Огородник із м.Здолбунів на Рівненщині.

Острозька кераміка

Сайт Острозької фабрики художніх виробів з кераміки. Новини, досягнення, контакти.

"Фотовернісаж на Покрову" 2007

14 жовтня у Рівному відкривається фотовиставка Другого Міжнародного салону художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2007". Тема виставки – вільна.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог