Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Картинні галереї, виставкові зали, салони

Картинні галереї, виставкові зали, салони

Віктор Гвоздинський

Сайт рівненського живописця, графіка Віктора Гвоздинського.

  • Новини
  • Художня галерея
  • Гостьова книга
  • Контактна інформація
  • Про художника

Рівне АРТистичне

Проект “Рівне АРТистичне” стартував на початку 2013 року з ініціативи самих художників та митців Рівного з метою популяризації в першу чергу локального мистецтва та доробків художників Рівненщини, висвітлення новин про художнє життя міста. А назва Рівне АРТистичне пов'язана саме з мистецтвом (від англ. “art”).

Наша діяльність:

Мистецька галерея "ЗУЗА"

  • Галерея пропонує великий вибір сувенірів народних майстрів: свищики, декоративні прикраси, вишиті рубашки, тканні та вишиті рушники, опішнянська кераміка.
  • Вироби з дерева, брилі з соломки, ліжники з Закарпаття, шерстяні покривала і т.інш.

Клуб студія „Простір фото”

Об’єктивно всі ми в просторі і часі. А Час і Простір можна вмістити на світлині, якщо до цього ставитись незвичними мистецькими мірками.

IV Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову-2009»

14 жовтня o 15 годині в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття та церемонія нагородження переможців щорічної конкурсної виставки учасників IV Міжнародного Салону художньої фотографії „ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ-2009" авторського проекту Олександра Хар

"Мистецькі грані" - творче об'єднання

"Мистецькі грані" запрошують до свого колективу нових талантів: журналістів, художників, письменників, поетів, модельєрів, музикантів, а також інших.

Персональний сайт Володимира Ящука

Література, краєзнавство Для тих, хто цікавиться історією Волині Ліричні та філософські вірші Краєзнавча книга про Радивилів ПРОЗА "Річка з історії" та інші оповідання. Публіцистичні статті. Дубенський замок: у загадкових підземеллях. Радивилов: на перепутье. ПОЕЗІЯ Збірка "Межа"; Рубаї; Переклади та переспіви.

Галерея "Шабалин"

У галереї (м. Рівне) виставлені у продаж предмети старовини: меблі, кришталь, бронзові статуетки, столове срібло, ікони, ювелірні прикраси, фарфор, монети, побутові предмети та ін. Представлений широкий вибір картин, гобеленів, сучасних сувенірів з різних кінців світу.

"Фотовернісаж на Покрову" 2007

14 жовтня у Рівному відкривається фотовиставка Другого Міжнародного салону художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2007". Тема виставки – вільна.

Товариство колекціонерів "Антикваріат давнього міста"

Запрошуємо до спiвпрацi любителiв старовини, нумiзматiв, фалеристiв, фiлокартистiв та iнших.

Зацiкавлені у предметах iсторичної спадщини Рiвного.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог