Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Музеї

Музеї

Музей історії Острозької академії

Сучасний Музей історії Острозької академії є офіційно зареєстрованим як Музей при Вищому навчальному закладі і входить до мережі діяльності українських музеїв такого типу.

Новини. Історія музею. Експозиції. Мистецькі колекції. Працівники. Виставки в Академії. Фотоальбом. Підземна галерея. Екскурсії.

Музей Лісу

Музей Лісу розташований неподалік м.Костополя Рівненської області (1км).

Дубенський історико-культурний заповідник

Історія Дубна. Відомі особистості в історії Дубна. Війни, повстання. Історія музейної справи на Дубенщині. Експозиції та виставки. Послуги. Кафе, готелі та ресторани. Розклад руху автобусів. Розклад руху електричок, поїздів. Таксі.

Волинь туристична

Масштабний мандрівний проект «Волинь туристична». Він об’єднує території 5 областей – Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької – і тим самим пропонує цілісний продукт для любителів подорожей.

Державний iсторико-культурний заповiдник м. Дубно

Державний історико-культурний заповідник міста Дубна створено за постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.1993р. №444. Згідно постанови на баланс заповідника передано такі пам’ятки історії, культури й архітектури: Дубенський замок XV-XVIII ст.

Рівненський бурштин

Постійно діюча виставка українського бурштину, видобутого з родовищ у Володимирці-Східному та Клесові, що на Рівненщині.
В музеї представлені зразки бурштину різноманітних форм та відтінків, унікальні зразки каміння та авторських виробів з них.

Інтернет-магазин виробів з бурштину.

Державний історико-культурний заповідник м. Острог

Історична довідка про м. Острог. Інформація про замок князів Острозьких. Музей нумізматики. Музей книги. Історичні місця Острога та його околиць. Фотогалерея.

Поле Козацької Звитяги під Берестечком

Стаття наукових співробітників Державного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви" Юрія Лотоцького та Олександра Данилишина.

Музей-заповідник "Поле Берестецької битви" Георгіївська церква Монумент героям-козакам, що полягли на полі Берестецької битви 1651 р.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог