Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Пам‘ятки та пам‘ятні місця

Пам‘ятки та пам‘ятні місця

У Квасилові 17 вересня 2012 року в День професійного свята рятувальників МНС відкрили пам’ятник «Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Пам’ятна стела розташувалася в мальовничому місці поруч з центральною площею Квасилова. Рятувальники МНС надали відчутну допомогу в благоустрої всієї прилеглої території.

Волинь туристична

Масштабний мандрівний проект «Волинь туристична». Він об’єднує території 5 областей – Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької – і тим самим пропонує цілісний продукт для любителів подорожей.

Археологія Дубенщини

Статті науковців про археологічні знахідки на території Дубенського району і не тільки.

  • Бібліотека
  • Каталог файлів
  • Цікаві сайти
  • Фотоальбоми
  • Форум

"Рівненська старовина" ДП ОАСУ

Сайт Рівненської охоронної археологічної служби.
На сайті періодично з’являтиметься свіжа інформація про археологічні дослідження і відкриття на території Рівненщини і Волині в цілому.

Дубенський замок – номінант загальнонаціональної акції «7 чудес України»

Дубно замокУ історії будь-якого міста трапляються події, які звеличують, виокремлюють його на державному рівні та змінюють життя його мешканців. Особливо це помітно на прикладі невеликих містечок, таких як Дубно.

Державний історико-культурний заповідник м. Острог

Історична довідка про м. Острог. Інформація про замок князів Острозьких. Музей нумізматики. Музей книги. Історичні місця Острога та його околиць. Фотогалерея.

Пересопницьке Євангеліє

Сайт присвячений Пересопницькому Євангелію.

«Пересопницьке Євангеліє» – перший відомий переклад євангельського тексту українською літературною мовою письмових джерел, що датується 1555-1561 роками, знаходиться в Інституті рукописів Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського НАН України.

Історична довідка, наукові матеріали, фотогалерея.

Свято-Гаоргіївський монастир на Козацьких Могилах

Сайт Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах. На сторінці представлено матеріали про передумови створення обителі у 1914 році, окремі статті про історію храмів та святинь. Фотогалерея познайомить з краєвидами Козацьких Могил, історичними подіями, пов’язаними з цим краєм.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог