Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Театри

Театри

Рівненський академічний обласний театр ляльок

Театральні новини, історія театру, спектаклі, трупа, фестивалі. 

Tеатр-студія "Від ліхтаря"

На сайті Рівненського міського Палацу дітей та молоді розміщена сторінка про театр-студію "Від ліхтаря". Мим дует "Next step".Фотогалерея. Репертуар.

"СОНЯХ" Християнська Театральна Еекспериментальна Студія

Театральна студія "Сонях" розпочала свою роботу в 2000 році зі служіння в християнських таборах. У складі театральної команди підлітки та молодь.

Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр

Офіційний сайт Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Історична довідка. Репертуар. Послуги. Ціни на вистави. Схема залу. Актори.

Інформаційний туристичний центр. Рівненська область

Загальні відомості про область (історія, геральдика, географічне положення, економіка, cільське господарство, культура, освіта, природні ресурси, населення, адміністративно-територіальний устрій). Транспортне сполучення. Музеї та заповідники Рівненської області. Пам’ятки природи. Культурно-масові заходи Рівненщини. Театри. Кінотеатри.Філармонії. Відпочинок на селі. Паломницькі тури.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог