Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Людина і Суспільство

Людина і Суспільство

Здолбунівська сотня самооборони

Здолбунівська сотня самооборони – громадська організація, метою діяльності якої є сприяння творенню української національної держави з реальною системою народовладдя, втілення ідей української національної революції.

ТзОВ "Санком-Рівне"

Новини

Графік

Цінова політика

Фотогалерея

Зворотній зв'язок

Рівнеоблводоканал

Сайт Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал". Сторінка споживача. Тарифи та послуги. Нормативна база. Оплата за послуги. Абонентна служба. Переглянути стан рахунку. Внести показники лічильника. Антикорупційна програма. Громадська приймальня.

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам’яті загиблих « Революція гідності. Війна. Рівненщина» – це історії про наших краян, які боролися за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє.

Рівненське обласне об᾿єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

Основна мета діяльності «Просвіти» – утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток нашої культури, відродження історичної пам'яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу.

Історія Просвіти України. Просвіта Рівненщини. Структура об'єднання. Діяльність. Світлини. Партнери.

Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг

В центрі можна зареєструвати бізнес за принципом екстериторіальності, тобто в межах країни, зареєструвати нерухомість у межах Рівненської області, оформити право власності чи користування земельною ділянкою, отримати дозвіл на виконання будівельних робіт та здати закінчені будівництвом об’єкти в експлуатацію, що побудовані на території Рівненської області , отримати відомості з Державного

Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

Центр є неприбутковою організацією, користується правами юридичної особи, має власний бланк, печатку із своїм найменуванням.

Рівненська обласна громадська організація "Ключ до процвітання"

Основні напрями діяльності - захист та реалізація громадянських і політичних прав людини, розвиток особистості; розбудова громадянського суспільства, громадський контроль за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, пропаганда здорового способу ж

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Рівненський ЦПТО ДСЗ - державний професійно-технічний навчальний заклад з понад 20-тирічною історією, яка бере свій початок у 1992 році.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог