Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Громадські організації

Громадські організації

Здолбунівська сотня самооборони

Здолбунівська сотня самооборони – громадська організація, метою діяльності якої є сприяння творенню української національної держави з реальною системою народовладдя, втілення ідей української національної революції.

Рівненське обласне об᾿єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

Основна мета діяльності «Просвіти» – утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток нашої культури, відродження історичної пам'яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу.

Історія Просвіти України. Просвіта Рівненщини. Структура об'єднання. Діяльність. Світлини. Партнери.

Волинський ресурсний центр (ВРЦ)

Волинський ресурсний центр (ВРЦ) є агенцією з розвитку територіальних громад. Статус – непідприємницька громадська організація.

Місія ВРЦ: сприяти активності, свідомості та відповідальності громадян шляхом підтримки громадських ініціатив. Досягнення своєї місії ВРЦ розглядає в нерозривному зв’язку з соціальним та економічним розвитком, екологічною безпекою регіону.

Рівненська обласна громадська організація "Ключ до процвітання"

Основні напрями діяльності - захист та реалізація громадянських і політичних прав людини, розвиток особистості; розбудова громадянського суспільства, громадський контроль за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, пропаганда здорового способу ж

Рівненська обласна громадська організація “За чисте довкілля”

Природоохоронна громадська організація "За чисте довкілля" проводить інформаційно-просвітницьку роботу серед робітничих колективів, студентської молоді з питань охорони водойм, використання альтернативних видів палива, екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, залучає громадськість до екологічних акцій - проводить Дні довкілля, охорону джерел Рівненщини, інформує

Молодь-ДІЄ

Сайт громадської організації "Молодь - ДІЄ". Основною метою діяльності МГО „Молодь-ДІЄ” є задоволення і захист прав та інтересів своїх членів організації, залучення молоді до громадської активності та лобіювання прогресивних ідей в молодіжному середовищі.

Благодійна місія «Віра, Надія, Любов»

Протидія трудовій та гендерній дискримінації; правова допомога жінкам, дітям, літнім людям; гуманітарна допомога; інше.

 

Правовий захист дітей-інвалідів у Рівненській області

Щорічно в Рівненській області реєструється 450-500 новонароджених дітей з вродженими вадами розвитку. Реалізація даного Проекту дозволить підвищити поінформованість населення, особливо хворих та членів їх родин щодо правового захисту інвалідів, а також щодо сучасних підходів до профілактики інвалідності.

Громадська рада при Рівненській обласній державній адміністрації

Вісник. Фотогалерея. Новини. Про Громадську Раду. Правління та секретаріат ГР. Члени ГР. Постійні комісії. Рішення ГР. Контакти. Громадські Ради України.

Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів України

Офіційний сайт.

Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів України створена у квітні 1959 року.

Структура, новини, архів, фотогалерея, контакти.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог