Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Молодіжні громадські організації

Молодіжні громадські організації

Доброволець

Зимовий табір “Доброволець”, який традиційно, починаючи з 2005 року проводиться на півночі Рівненської області, є чи не найекстремальнішим організаційним таборуванням Національного Альянсу.

Молодь-ДІЄ

Сайт громадської організації "Молодь - ДІЄ". Основною метою діяльності МГО „Молодь-ДІЄ” є задоволення і захист прав та інтересів своїх членів організації, залучення молоді до громадської активності та лобіювання прогресивних ідей в молодіжному середовищі.

Благодійна місія «Віра, Надія, Любов»

Протидія трудовій та гендерній дискримінації; правова допомога жінкам, дітям, літнім людям; гуманітарна допомога; інше.

 

Ніка. Православний молодіжний сайт Рівненщини

цей сайт створено з благословіння Високопреосвященішого Варфоломія, архієпископа Рівненського і Острозького, під керівництвом протоієрея Василія Романюка при допомозі Куницького Сергія та Яровки Олега.

STUDENTLAND м.Рівне

Компанія "Колізей" під торговою маркою Studentland вже існує 11 років.

Міжнародний молодіжний наметовий табір “UpSide Down Сamp 2010”

Міжнародний молодіжний наметовий табір “UpSide Down Сamp 2010”З 1 по 6 серпня  2010 року поблизу c. Святе Здолбунівського району Рівненської області проходитиме міжнародний молодіжний наметовий табір «UpSide Down Camp 2010».

Регбійний клуб "Рівне"

Інформація про клуб, історія, новини, анонси спортивних змагань.

Соціальна мережа міста Дубно

Соціальна мережа міста Дубно створена дубенчанами для дубенчан, тепер завдяки сервісу кожен житель Дубна може нагадати про себе своїм старим і новим друзям та знайомим, запросивши їх на перегляд свого віртуального альбому, поговорити про те про cе, щоб знов возз'єднатися, або знайти таких же цікавих людей як і Ви, жителів прекрасного міста Дубно.

КВН Рівненщини

Сайт молодіжної громадської організації "КВН Рівненщини".

Новини, конкурси, фотогалерея, відеогалерея, чат.

Мобільна версія сайту "Вільний молодіжний портал"

«ВІЛЬНИЙ МОЛОДІЖНІЙ ПОРТАЛ» - це Інтернет проект. Портал є вільним та відкритим для молоді. Фактично він є майданчиком для вираження позиції молоді, її переконань, прагнень, бажань, а також досягнень і здобутків, проблем і болючих точок. Портал цікавий не тільки тим кому від 14 до 35, а також тим, хто хоче знати чим живе сучасна молодь.

курсы бухучета, курсы бухгалтерского учета.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог