Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Релігійні організації

Релігійні організації та об’єднання

Рівненське обласне об’єднання церков ЄХБ

Сайт Рівненського об'єднання церков євангельських християн-баптистів.

Ніка. Православний молодіжний сайт Рівненщини

цей сайт створено з благословіння Високопреосвященішого Варфоломія, архієпископа Рівненського і Острозького, під керівництвом протоієрея Василія Романюка при допомозі Куницького Сергія та Яровки Олега.

ГО "РПМ Свято-Софіївське Братство"

Місія організації: Духовна, просвітницька та соціальна робота в суспільстві на основі християнських моральних цінностей.

Рідновір

Метою діяльності організаторів сайту є задоволення релігійних потреб українців, які сповідують Рідну Українську Віру, а також поширення її серед національно свідомої молоді. Ми спрямовуєм свої зусилля на розповсюдження правдивої інформації про історію, культуру, релігію, на відродження звичаїв та обрядів наших предків, на підняття національного Духу та гідності.

Здолбунівське благочиння Рівненської єпархії УПЦ

Храми Здолбунівського району.
Церкви, монастирі, культові споруди.
Православна Здолбунівщина.

Офіційний сайт Свято-Софіївської парафії м. Рівне Української Православної Церкви КП

  • Анонс подій;
  • Розклад богослужінь;
  • Фотоальбом;
  • Бібліотека;
  • Книжкова полиця.

Громадська благодійна організація корпорація "Братерство без кордонів - Україна"

Засновником є міжнародна благодійна організація Місія Без Кордонів (Mission Without Borders International). Центральний офіс знаходиться у м. Камарілло, США. Діяльність корпорації направлена на задоволення матеріальних та духовних потреб населення України. Пріоритетним є напрямок роботи з малозабезпеченими і багатодітними сімями та дітьми у будинках-інтернатах.

Международная общественная благотворительная христианская организация "Надежда - людям"

Сайт міжнародної громадської благодійної християнської організації “Надія - людям”, основним завданням якої є розвиток місіонерського служіння з метою створення нових євангельських церков. Інформація про організацію, служіння, партнерів, молитовно-інформаційні листки та ін.

Суспільно-інформаційний портал новин / RIVNEWS.INFO

Неофіційний сайт міста Рівного. Internet-проект "Город РИВНЕ", передбачає інформування громадськості і всіх зацікавлених сторін про наше місто і життя в ньому. Послуги, транспорт, статистика, спорт, ЗМІ, релігія, природа, подорожі, пам’ятки, вітання, громадські організації, освіта, наука, медицина, культура, карти, історія.

"Рівненщина православна" Рівненська єпархія Української Православної Церкви

Інформація про Архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія. Перелік монастирів, преса Рівненської єпархії.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог