Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Інспекції

Інспекції

Приватна Біржа Праці Рівного

  Приватна Біржа Праці Рівного (ПБПР) створена наприкінці 2009 р. на базі кадрово-консалтингового центру "Гуру", що надає кваліфіковану допомогу пошукачам для працевлаштування в організації м. Рівного і Рівненської області.

Українська Флора Фауна

Рівненська обласна громадська організація "Громадський комітет по захисту навколишнього середовища, екології та використанню природних ресурсів" заснована з метою захисту довкілля, сприянню контролю над раціональним використанням природних ресурсів, сприянню громадянам в реалізації їх прав в екології, організацію екологічних експедицій із залученням радіоаматорського руху через роботу

Управління у справах захисту прав споживачів у Рівненській області. Про підсумки роботи за 2009 рік

У 2009 році управлінням у справах захисту прав споживачів у рівненській області  проведено 1054 перевірки суб’єктів господарської діяльності; у 1024 суб’єктів господарювання виявлені порушення прав споживачів. Всього виявлено видів порушень 9028, з яких у сфері торгівлі – 8435, у сфері послуг – 593.

Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр» ( ДП «РЕТЦ»)

Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр» (далі ДП «РЕТЦ») створено з метою проведення робіт та надання послуг з питань охорони праці, на які не передбачено бюджетного фінансування і являють собою технічну підтримку державного нагляду.

ДП "Рівнестандартметрологія"

ДП "Рівнестандартметрологія" - територіальний орган Держспоживстандарту України, який сьогодні забезпечує реалізацію державної політики у сфері стандартизації, єдності вимірювань, сертифікації продукції та послуг, акредитації випробувальних підрозділів.

Рівненське обласне управління у справах захисту прав споживачів

Захист прав споживачів – це законодавча, адміністративна та судова охорона інтересів споживачів товарів, робіт і послуг, головним чином від порушення цих прав виробниками продукції (виконавця

Державне підприємство "Рівненський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації"

Директор - Поліщук Микола Іванович

Сфера діяльності:
- контроль якості продукції;
- дотримання вимог стандартів, норм і правил;

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог