Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Нормативно-правова база

Нормативно-правова база

Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

Центр є неприбутковою організацією, користується правами юридичної особи, має власний бланк, печатку із своїм найменуванням.

ТОВ "Ліонест" - оціночна компанія

ТОВ "Ліонест" має Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності №15244/13 від 10.10.2013 року, внесено до реєстру суб’єктів оціночної діяльності Фонду Державного майна України, та може провадити оцінку нерухомості і всіх видів майна для цілей оподаткування, нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

До уваги підприємців. Спрощена система оподаткування у 2012 році

Як відомо з 01.01.2012 року набули чинності зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, введені Законом №4014-VI.

Фінансова консультація

Захист від фінансових проблем зараз і в майбутньому для Вас і Вашої родини. Фінансовий консультант надасть безкоштовну всебічну інформацію та допомогу у виборі програми недержавного пенсійного забезпечення.

Сарни

Загальні відомості про м. Сарни. Історія. Статут міста. Нормативна база. Стратегічний план сталого розвитку. Фотогалерея. Готелі. Спорткомплекси та турбази. Медичні заклади міста. Відділення банків і страхових компаній. Освіта. Культура.

Рівненська обласна рада

На сайті Рівненської обласної ради представлено:

  • Склад і структура обласної ради;
  • Рішення обласної ради;
  • Державні закупівлі;
  • Графік прийому громадян;
  • Регламент обласної ради;
  • Новини.

Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян

Прес-реліз до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2009 року № 198 "Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян"
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог