Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Населення, трудові ресурси

Населення, трудові ресурси

Чисельність населення області за оцінкою на 1 жовтня 2016 року становила 1161,9 тисячі осіб

За інформацією головного управління статистики Рівненщини, чисельність населення області за оцінкою на 1 жовтня 2016 року становила 1161,9 тисячі осіб.

Упродовж січня – вересня 2016 року вона збільшилася на 63 особи. Збільшення чисельності населення області відбулося за рахунок природного приросту (1015 осіб), водночас зафіксовано міграційне скорочення (952 особи).

Соціально-економічне становище Рівненської області за 2012 рік

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області за 2012 рік.

Соціально-економічне становище Рівненської області Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–травень 2012 року

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–травень 2012 року.

 

Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–квітень 2012 року

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області за січень–квітень 2012 року.

 

Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–лютий 2012 року

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області за січень–лютий 2012 року.
 

Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–липень 2011 року

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області за січень–липень 2011 року.

 

Соціально-економічне становище Рівненської області за 2010 рік

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області за 2010 рік.

 

Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–листопад 2010 року

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про «Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–листопад 2010 року.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог