Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Товари і послуги

Товари і послуги

НДІ Проектреконструкція РФ

Паспортизація об'єктів; Обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель; Діагностика будівельних матеріалів; Проектно-кошторисна документація; Енергоаудит; Комунікації; Енерго-, теплозберігаючі технології;  Газове обладнання, газифікація; Реконструкція, реставрація, ремонт; Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:

Льонокомбінат Goldi

Одяг торгових марок «Рівненський льонокомбінат» і «Goldi» ® – це 100% вітчизняний український продукт, основною складовою якого є високоякісна бавовняна пряжа. В Інтернет-магазині «Рівненський льонокомбінат – Goldi» відповідно до сезону представлений найширший асортимент одягу для чоловіків, жінок і дітей.

Лео кераміка Рівне

Продукція на сайті постійно поповнюється.

Rivne Amber/Рівне Бурштин

Колектив РівнеБурштин об'єднує тих людей, що відчувають силу бурштину, бачать його красу, люблять його, творять разом з ним.

Наша мета Показати всебічно, якомога повно красу Божого творіння - сонячного каменю, бурштину, який і радує око, і лікує, і вселяє надію.

Бурштин України ДП

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас, зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів.

Спеціалізована компанія «Riva Trade»

Спеціалізована компанія «Riva Trade» пропонує широкий асортимент високоякісного насіння українських та зарубіжних виробників, а також цибулі сіянки(Nunhems, Seminis, Syngenta, Nickerson-Zwaan, Rijkzwaan, Bejo Zaden, Clause vegetable seeds, Vilmorin, Kitano seeds, Feldsaaten Freudenderger, DLF Trifolium , TOP ONIONS) - професіоналів своєї справи, які зарекомендували себе відмінною як

ROBERTA інтернет-магазин

TM ROBERTA український виробник, який робить модний, сучасний жіночий одяг як для молодих леді, які завжди хочуть виглядати особливо елегантно, і пред'являють особливі вимоги до якості і актуальності одягу, так і для жінок з пишними формами. Усі моделі одягу відповідають модним віянням сьогодення.

ПАТ Рівнеобленерго

ПАТ «Рівнеобленерго» — енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії на території міста Рівного та Рівненської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Костопільський завод скловиробів

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» - сучасне обладнання та технології від провідних компаній на ринку скляної галузі таких як «Emhart» та «Bottero». Технічні потужності підприємства дають змогу виготовляти в рік 370 млн. шт. скловиробів.

Продукція:

Platinum. Магазин одягу

Магазин Platinum знаходиться у місті Рівне по вул. Чорновола 14\16. Ми пропонуємо нашим клієнтам колекції жіночого одягу, взуття і аксесуари відомих дизайнерів. В нашому магазині ви знайдете останні колекції. Ми постійно оновлюємо асортимент. Діють бонусні програми і сезонні знижки. Наші клієнти можуть здійснити покупки максимально зручно і швидко.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог