Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Будівництво

Будівництво

Житловий масив "НОВА-СТРІТ"

Котеджний район «НОВА СТРІТ» знаходиться на екологічно чистій і мальовничій території східної частини Рівного, навпроти зоопарку. Масив має досить вдале розміщення – у затишному, віддаленому від повсякденного міського шуму місці. В основу даного проекту покладений європейський формат архітектури.

Житловий будинок "Шоколад"

Житловий будинок “Шоколад” – це той будинок, який зробить Ваше життя по справжньому щасливим. Органічне поєднання переваг позаміського затишку в зеленій екологічно чистій зоні і повний спектр об’єктів інфраструктури, що знаходяться в межах пішохідної доступності. Тут кожен знайде для себе все те, що він найбільше цінує.

ПП "СТАЛЬ ПРОФБУД"

ПП «СТАЛЬ ПРОФБУД» це інженерно-будівельна компанія, основним напрямком діяльності якої являється проектування, виготовлення та монтаж ангарів/складів/цехів, складської і комерційної нерухомості та інших каркасних будівель і споруд на основі металоконструкцій.

Приватне виробниче підприємство «АРТ-СЕРВІС»

АРТ-СЕРВІСПриватне виробниче підприємство «АРТ-СЕРВІС» уже понад 10 років пропонує свої послуги на будівельному ринку у будівельній сфері комплексних послуг. ПВП «АРТ-СЕРВІС» являється офіційним представником компанії SAER, Італія.

Реноме. Група компаній

РЕНОМЕ – приватна всеукраїнська група компаній інтереси і активи якої зосереджені в таких галузях економіки України як інформаційні технології, нерухомість, будівництво, виробництво будматеріалів, розведення живої риби. Головний офіс компанії розміщений у місті Рівне.

Компанія «Євробудмонтаж»

Компанія «Євробудмонтаж» професійно працює і надає свої послуги на будівельному ринку з 2003 р. Компанія виконує практично весь комплекс будівельно-монтажних робіт від нового будівництва і реконструкцій до зовнішнього та внутрішнього опорядження.

Житловий комплекс "Соборний"

Будинок будується по монолітно-каркасній технології. Перевага даної технології будівництва передбачає повну відсутність несучих стін у квартирах. Завдяки чому покупець має можливість спроектувати квартиру з вільним плануванням на власний смак.

Характеристики:

Будівельна компанія "Рівнепромекобуд"

Будівництво сучасного житла, продаж комфортабельних квартир та комерційної нерухомості в місті Рівне від забудовника. Оренда і продаж будівельного обладнання, баштових кранів кб-403 та кб-308. Продаж дошки обрізної, бруса, пиломатеріалів, виробництво європіддонів.

ТОВ «Аванті-Буд»

ТОВ «Аванті-Буд» пропонує своїм клієнтам найкращу якість будівельних послуг, застосовуючи передові будівельні технології та матеріали.

Соціально-економічне становище Рівненської області за січень–липень 2011 року

Повідомлення Головного управління статистики у Рівненській області про соціально-економічне становище Рівненської області за січень–липень 2011 року.

 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог