Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Будматеріали

Будматеріали

Лео кераміка Рівне

Продукція на сайті постійно поповнюється.

ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат»

ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат» був заснований у 1976 році. З початку свого існування підприємство спеціалізувалось на виробництві збірного залізобетону для панельного будівництва.

Терміт. Приватне підприємство

ПФ "Терміт" займається розробкою передових технологій в хімічній і будівельній галузі. Виробництвом полімерів ПГМГ (полігексаметіленгуанідінгідрохлорід).

Спільними зусиллями з науковцями Дніпропетровського хіміко-технологічного університету розроблений, запатентований і налагоджений випуск сировини для виготовлення дезактиваторів, флокулянтів та антисептичних засобів.

Світ кераміки

ТЦ «Світ Кераміки» - найбільший торгівельний центр з продажу керамічної плитки та сантехніки на Західній Україні. ТОВ "Світ кераміки" являється офіційним дилером ПТК Агромат (найбільшим імпортером керамічної плитки та сантехніки в Україні).

Натяжні стелі

Французькі натяжні стелі. Якісний монтаж.

Салон інтер'єру "Дім мрії"

Камінь натуральний. Корок для стін. Підлога. Декори для стін. Гардини та штори. Двері. Натяжні стелі. Дизайн інтер'єру. Кредит.

Компанія "Віконд". Вікна. Двері

Вікна. Двері. Підвіконня. Комплектуючі до вікон. Віконна вентиляція. Алюмінієві композитні фасади. Балкони. Гаражні ворота. Вироби з дерева. Водостік. Металочерепиця. Металопрофіль. Сайдинг.

ДахТрейд. Покрівельні матеріали

  • Керамічна черепиця
  • Цементно-піщана черепиця
  • Керамічні блоки
  • Клінкерна цегла
  • Металочерепиця
  • Сланцева покрівля
  • Мансардні вікна

Сучасні віконні системи

Виробництво високоякісних металопластикових вікон та дверей.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог