Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Проектування

Проектування

НДІ Проектреконструкція РФ

Паспортизація об'єктів; Обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель; Діагностика будівельних матеріалів; Проектно-кошторисна документація; Енергоаудит; Комунікації; Енерго-, теплозберігаючі технології;  Газове обладнання, газифікація; Реконструкція, реставрація, ремонт; Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:

ПП "СТАЛЬ ПРОФБУД"

ПП «СТАЛЬ ПРОФБУД» це інженерно-будівельна компанія, основним напрямком діяльності якої являється проектування, виготовлення та монтаж ангарів/складів/цехів, складської і комерційної нерухомості та інших каркасних будівель і споруд на основі металоконструкцій.

Проекти будинків архітектора Ярощука М.М.

Сертифікований архітектор ЯРОЩУК Микола Мефодійович займається архітектурною діяльністю з 1995 року. З 2007 року приватний підприємець, основним напрямком професійної діяльності є надання послуг з проектування житлових та громадських будівель.

Підприємство "Дахбуд"

Реконструкція та спорудження даху, утеплення, теплоізоляція, пароізоляція даху, монтаж металочерепиці, металопрофілю, монтаж водостічних систем, улаштування дахових вікон, утеплення фасадів, облицювання будинку полімерним сайдингом.

Західсантехкомплект

Асортимент продукції умовно можна поділити на такі напрямки:
- система activTek очищення повітря всіх приміщень, а також автосалонів.
- поліпропіленові системи водопостачання та опалення Hakan,Calde;
- системи ТЕСЕflex для водопостачання та опалення;
- пластикові системи каналізації Ostendorf, Kachmarek;
- радіатори Konrad, Mirado;

Будпроект, ТзОВ

Архітектурно-проектні роботи громадських, житлових та виробничих об'єктів. Підготовка проектної документації, технічне супроводження, проходження експертизи об'єктів Київської та Рівненської областей.

Проектування, монтаж, ремонт і обслуговування електрообладнання

Проектування, монтаж, ремонт і обслуговування електрообладнання, електросилових мереж, освітлення зовнішнього (вуличного) і внутрішнього до і вище 1000 В. Будівництво і обслуговування електропідстанцій до 35 кВ.
Послуги електролабораторії до і вище 1000 В.
Ліц. АВ № 408840 від 09.09.2008 р.
Дозвіл № 1439.09.30-45.31.0 від 22.05.2009 р.

КОТЕДЖ.UA

Будівництво котеджів, теплих дач, мансардних надбудов, об’єктів комерційної нерухомості (офіси, кафе, готелі, бази відпочинку, котеджні містечка, промислові та торгові приміщення) за каркасно-панельною технологією (КТП) з екологічно чистих, багатошарових теплозберігаючих SIP-панелей.

Компанія "МБГ-Техно-С"

Компания «МБГ-Техно-С» основана в 2005 году. На рынке насосного оборудования  является официальным дилером в Украине итальянских торговых марок:
«CALPEDA” (Италия),
«ZENIT» (Италия),
«PEDROLLO» (Италия),
«WILO» (Германия),

ТзОВ фiрма Облбудремпроект

Опис діяльності

    * Двері броньовані.
    * Покрівлі (ремонт всіх видів).
    * Решітки, ворота металеві (виготовлення та встановлення).
    * Євроремонт приміщень.
    * Будівництво "під ключ".

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог