Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Обладнання та Матеріали

Обладнання та Матеріали

НДІ Проектреконструкція РФ

Паспортизація об'єктів; Обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель; Діагностика будівельних матеріалів; Проектно-кошторисна документація; Енергоаудит; Комунікації; Енерго-, теплозберігаючі технології;  Газове обладнання, газифікація; Реконструкція, реставрація, ремонт; Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:

СТО "Власт"

СТО “Власт” діє на ринку автопослуг понад 15 років, відшліфувавши часом якість своїх робіт "Власт" продовжує покращувати свої послуги й сьогодні.

Розпочинаючи роботу в маленькому гаражі, як і розпочинали свою справу багато відомих компаній, на сьогодні ми увійшли в п'ятірку кращих СТО Рівного.

ПАТ Рівнеобленерго

ПАТ «Рівнеобленерго» — енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії на території міста Рівного та Рівненської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Технотек

Компанія «Технотек» входить до групи компаній «Техно» і є лідером в Україні у сфері розробки та впроваджень інноваційних технологічних рішень, що сприяють реалізації повномасштабних, автоматизованих технологій корозійного моніторингу об'єктів в нафтогазовій галузі протягом 10 років.

ТОВ "Реноме-Смарт"

Департамент сервісного обслуговування банківської техніки.

Приватне виробниче підприємство «АРТ-СЕРВІС»

АРТ-СЕРВІСПриватне виробниче підприємство «АРТ-СЕРВІС» уже понад 10 років пропонує свої послуги на будівельному ринку у будівельній сфері комплексних послуг. ПВП «АРТ-СЕРВІС» являється офіційним представником компанії SAER, Італія.

ТОВ «Капіталінвестбуд-77»

ТОВ «Капіталінвестбуд-77» є однією з провідних інжинірингових компаній України в області водопідготовки і очищення стічних вод. Приймає участь у програмі модернізації різних галузей промисловості та муніципального господарства.

DEVI Рівне

Офіційний дилер компанії «DEVI» у Рівненській області. DEVI — датська компанія, заснована у 1942 р., займає лідируючі позиції на світовому ринку. Основний вид діяльності — виробництво нагрівальних систем. Теплі підлоги DEVI. Нагрівальні кабелі DEVI.

Етти - интернет магазин отопления

Газовые колонки, котлы, насосыПредлагаем Вам полный ассортимент оборудования для систем водоснабжения, водоподготовки, отопления и канализации, как для бытовой, так и для промышленной сферы.

 

"Днепр-Кальвис" - твердотопливные котлы, пиролизные котлы

Твердотопливный котел Калвис, ценаООО "Днепр-Кальвис" - представитель торговой UAB Kalvis в Украине, производителя современных, экономных котлов на твердом топливе.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог