Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Промислове

Промислове обладнання

Технотек

Компанія «Технотек» входить до групи компаній «Техно» і є лідером в Україні у сфері розробки та впроваджень інноваційних технологічних рішень, що сприяють реалізації повномасштабних, автоматизованих технологій корозійного моніторингу об'єктів в нафтогазовій галузі протягом 10 років.

"Днепр-Кальвис" - твердотопливные котлы, пиролизные котлы

Твердотопливный котел Калвис, ценаООО "Днепр-Кальвис" - представитель торговой UAB Kalvis в Украине, производителя современных, экономных котлов на твердом топливе.

ПП «Захід-Холод»

Пропонує своїм клієнтам:
- Кондиціонери відомих брендів: LG, Samsung, Midea, Panasonic, Fujitsu, Daikin, Carrier, Dekker Novaki, Mitsubishi.
Широкий спектр зі створення комфортного мікроклімату в будинку, квартирі чи офісі. Надаємо послуги із монтажу, ремонту, гарантійного та після гарантійного обслуговування встановленого обладнання.

Спільне українсько-польське підприємство “Лебкон”

Спільне українсько-польське підприємство “Лебкон” працює на ринку постачання лінійно-кабельних виробів (муфти, кроси та волоконно-оптичні кабелі) України з 1992р.
СП “Лебкон” має розвинену систему постачання, розгалужену мережу клієнтів, стійкі відносини з ведучими світовими та вітчизняними виробниками і постачальниками.
- Каталог продукції.

СПД Ягущин Ю. В. & ТОВ «КОНСТАНТА-М"

СПД Ягущин Ю. В. & ТОВ «КОНСТАНТА-М" пропонує великий вибір абразивних інструментів (абразивних кругів відрізних, обдирних, полірувальних і шліфувальних) призначених для шліфування, зняття зварювальних бризок, видалення дефектів звареного шва, різання. Алмазні круги для обробки каменю та бетону. Ключі та ручний інструмент. Інструмент та обладнення СТО.

КП "Аріна"

Засоби контролю та автоматики. Проектування, комплектація, монтаж та пусконалагодження автоматики технологічних процесів та установок. Екектромонтажні роботи.

АРМ-ЕКО, ТОВ

Види робіт:
Вікна;
Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:
    * Ліфти "OTIS", "Могилевлифтмаш";
    * Ескалатори;
    * Траволатори;
          o продаж

Компанія "Біоклімат"

Компанія Біоклімат пропонує якісну техніку для створення природнього клімату у різних приміщеннях.Працівники компанії мають великий досвід роботи з кліматичною технікою в м.Київ та інших містах.

Фірма "Скорпіо ЛТД"

Керівник - Назарчук Леонід Михайлович

Сфера діяльності:
- поставки теплоізоляції зйомного касетного типу з нержавіючих сталей, у т.ч. для атомної енергетики;

ТзОВ "Пластик"

Керівник - Рязанов Станіслав Анатолійович

Продукція:
- склопакети;
- профілі полівінілхлоридні (ПВХ) для вікон та дверей;
- віконні та дверні блоки з ПВХ.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог