Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Послуги

Послуги

НДІ Проектреконструкція РФ

Паспортизація об'єктів; Обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель; Діагностика будівельних матеріалів; Проектно-кошторисна документація; Енергоаудит; Комунікації; Енерго-, теплозберігаючі технології;  Газове обладнання, газифікація; Реконструкція, реставрація, ремонт; Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:

PRant Media. Розробка сайтів

“PRant Media” – це компанія для амбітних клієнтів, які цінують свій час і гроші. У її активі - досвідчені фахівці, солідне портфоліо і амбітні цілі. Завдяки нашому досвіду, володінню сучасними технологіями, креативним ідеям та напрацьованим зв`язкам Ваші бренд, імідж, товар чи послуга почнуть приносити стабільний прибуток.

ТОВ "Алгоритм-Плюс"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Алгоритм-Плюс" засноване 28 березня 2008 року в м.Рівне, Україна.

Розробка під Linux

СТО "Власт"

СТО “Власт” діє на ринку автопослуг понад 15 років, відшліфувавши часом якість своїх робіт "Власт" продовжує покращувати свої послуги й сьогодні.

Розпочинаючи роботу в маленькому гаражі, як і розпочинали свою справу багато відомих компаній, на сьогодні ми увійшли в п'ятірку кращих СТО Рівного.

Регіональна газова компанія "Рівнегаз"

Основним напрямком діяльності ПАТ «Рівнегаз» є постачання природного газу населенню, установам, організаціям бюджетної сфери та промисловим споживачам за регульованим тарифом, визначеним Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

Рівнеоблводоканал

Сайт Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал". Сторінка споживача. Тарифи та послуги. Нормативна база. Оплата за послуги. Абонентна служба. Переглянути стан рахунку. Внести показники лічильника. Антикорупційна програма. Громадська приймальня.

Рівненська філія ПАТ Укртелеком

Інформація про філію, послуги і тарифи. Новини компанії. Довідка, ресурси, оплата.

ПАТ Рівнеобленерго

ПАТ «Рівнеобленерго» — енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії на території міста Рівного та Рівненської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Смачні обіди

Якість не повинна коштувати дорого.

Умови доставки

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог