Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Поліграфічні послуги

Поліграфічні послуги

Візитки Рівне та реклама

Глянцевий або матова ламінація візитки здатна захистити поверхню вашої візитної картки від впливу ззовні. Просте ламінування візиток у Рівному врятує і від вологи, і від подряпин.

Друкарня «50 КОПІЙОК»

Друкарня «50 КОПІЙОК» – виробничий комплекс з численним парком додрукарського, друкарського і палітурного устаткування. Застосування всіх новітніх досягнень зв’язку робить Друкарню «50 Копійок» максимально близькою до замовника, що в свою чергу прискорює процес обробки файлів, а отже, дозволяє в найкоротші терміни виготовляти поліграфічну продукцію.

Кобзар. Рекламно-виробниче підприємство

Рекламно-виробниче підприємство пропонує широкий спектр друкованої продукції (від візитки до банера), а також пропонуємо післядрукарську обробку продукції на власному обладнанні.

SevenV. Рекламна агенція

Усі види поліграфії, виготовлення сувенірної продукції. Подарунки ручної роботи. Фотодрук. Виготовлення зовнішньої реклами. Розробка веб-сайтів.

Компанія ПроПрінт

З часу свого заснування у 2005 році, компанія ПроПрінт надає повний комплекс послуг у сфері виготовлення рекламних та поліграфічних матеріалів, дизайну, брендування. Завдяки власній виробничій базі ми виготовляємо продукцію якісно та за найкоротші терміни.

Виготовлення пластикових карток

В нас Ви можете замовити виготовлення пластикових карток, ми розробимо дизайн та виготовимо, або виготовимо за вашим дизайном для Вас наступні види пластикових карток:

OPTYS Ukraine. Поліграфія

Основні напрямки діяльності:

  • Офсетний друк.
  • Цифровий друк.
  • Дизайн-студія.
  • Персоналізація документів (друк змінних відомостей).
  • Автоматичне пакування та відправка листів (Direct mail).
  • Обладнання для пакування листів.

Подарункові сувеніри

Друк фото на:
-чашках;
-футболках;
-пивних бокалах;
-пазлах;
-ковриках для комп. мишок;
-металі;
-слюнявчиках;
-фартухах та багато ін.

ТзОВ “Каліграф”

Товариство з обмеженою відповідальністю “Каліграф” виконує усі види поліграфічних послуг. Повнокольоровий друк різних форматів. Ціни договірні. Має широке коло замовників.

КП "Рівнекнига"

Книга — інструмент національної ідеї, знаряддя вітчизняної педагогіки, інтелект нації. Книгарні Рівного «Слово», «Знання», «Дружба», «Книги», «Просвіта» роблять усе можливе, щоб сучасна українська література мала свого читача. Читай, бо ти того вартий!

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог