Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Ремонт (техніки та обладнання)

Ремонт (техніки та обладнання)

Магазин комп'ютерної та побутової техніки "Віпортал"

Магазин "Віпортал" знаходиться в м.Рівне за адресами: відділ №2 - вул.Чорновола 10, бутік №10 (в центрі за ТЦ "Вікторія") та відділ №1 - вул.Чорновола 64/66. Зображення розташування на карті викладене на сторінці Контакти. Діяльність Віпортал розпочалась з 2008 року. Пріоритетними напрямками є продаж комп'ютерної та побутової техніки.

Монтаж систем опалення

Монтаж різних систем опалення,заміна труб.Встановлення душових кабін та бойлерів. Зварювальні роботи. Явісно,недорого. Виїзд і консультація безкоштовно.

Комп'ютерна фірма "Віпортал"

Продаж по складських цінах нових, з гарантією комп'ютерів, ноутбуків, цифрової та побутової техніки, друкуючих пристроїв та ін. Обслуговування та налаштування локальних мереж, інтернету, встановлення ОС і ПЗ. Ремонт ПК. Низькі ціни, сервіс, гарантійне та позагарантійне обслуговування.

ВЕСТ ПП

Комп`ютери на сьогоднішній день є невідємною частиною будь-якого бізнесу і як би ми цього не хотіли вони (комп`ютери) потребують кваліфікованого сервісного обслуговування.

Карт-центр

Заправка картриджів, діагностика та ремонт оргтехніки.

Компанія «Вертекс»

Компанія «Вертекс» здійснює свою діяльність на ринку комп’ютерних технологій та електронного торгового обладнання у м. Рівне та в Рівненській області.

Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр» ( ДП «РЕТЦ»)

Державне підприємство «Рівненський експертно-технічний центр» (далі ДП «РЕТЦ») створено з метою проведення робіт та надання послуг з питань охорони праці, на які не передбачено бюджетного фінансування і являють собою технічну підтримку державного нагляду.

Мале підприємство «Квант»

Послуги:

# Ремонт, монтаж технологічного обладнання.
# Будівельно-монтажні роботи.
# Автотранспортні послуги.
# Ремонт вантажопідйомних механізмів.
# Реставрація деталей шляхом наплавлення.
# Обробка скла.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог