Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Предмети споживання

Предмети споживання

Магазин дитячого взуття "П’яточка"

Дитяче та підліткове взуття для хлопчиків і дівчаток від 1 року до 14 років - бренди від українських виробників, польське, турецьке якісне взуття.

Світ кави. Кав'ярня

Кав'ярня "Світ кави" працює щодня: з 9:00 до 20:00 без перерви та вихідних.

  • Кава
  • Капучіно
  • Чай
  • Шоколад, цукерки
  • Сувеніри, подарунки та кавові аксесуари
  • Кава для гурманів (зі спеціями).

Затишно. Смачно. Ретро-журнали.

ТОВ «Рівненська продуктова компанія»

ТОВ "Рівненська продуктова компанія" пропонує продукцію ТМ «Edems» та ТМ «Літа». Вашій увазі широкий асортимент чаю (ТМ "Edems") та фасовані крупи і борошно вищого сорту (ТМ "Літа"). Готові запропонувати вигідні умови співпраці торговим представництвам по всій Україні.

ТОВ «ВПК-УКРАЇНА» ТМ «Чемпіон», ТМ «Magic Tea»

ТМ «Чемпіон» пропонує овочеву та фруктову консервацію, фасовані крупи, макаронні вироби, харчові добавки та спеції; ТМ «Magic Tea» пропонує широкий асортимент чаю. Готові запропонувати вигідні умови співпраці торговим представництвам по всій Україні.

Брендовий одяг і взуття оптом

Пропонуємо оптом стоковий одяг і взуття жіноче, чоловіче, дитяче та аксесуари провідних фірм Європи таких як Bershka, Stradivarius, C&A, Intimissimi, Jennifer, Desigual, Extasy, KristianLay, Bon A Part, MassimoDutti, Pull&Bear, TomTalor, TommyHilfiger, Rinaschemento, Mexx, Olsen, Phard, s'Oliver, Terranova, Zara та інші відомі світові бренди одягу.

Чайка. М'ясопереробне підприємство.

М'ясопереробне підприємство з торговою маркою "ЧАЙКА" на ринку м'ясної продукції працює 15 років.
За цей час освоєно випуск більше 70 видів м'ясних і ковбасних виробів. Особлива увага приділяється якості виготовленої продукції. Для цього проведено переоснащення виробничих приміщень новим технологічним обладнанням, створено власне підсобне господарство замкнутого циклу.

Приватне підприємство "Фірма "МІС"

Приватне підприємство "Фірма "МІС" є одним з найбільших українських виробників галантерейних виробів з натуральних і синтетичних матеріалів.

  • Жіночі сумки.
  • Ділова група.
  • Аксесуари: портмоне, ремені, косметички, ключниці, візитниці, скриньки для прикрас.

ТОВ "Компанія "Зевс ЛТД"

Компанія «Зевс ЛТД» є визнаним лідером на ринку переробки яловичини і входить у трійку найбільших підприємств України з виробництва охолодженої та замороженої яловичини.
На даний час компанія є ексклюзивними постачальниками п’яти найбільших та найпотужніших м’ясопереробних підприємств України. Наша продукція експортується до Росії та Казахстану.

ТРЦ "Чайка"

«Чайка» – один з найкращих торгово-розважальних центрів міста. Його було відкрито 23 серпня 2008 р.

Повне будівництво ТРЦ заплановано у 2 черги: 

1-ша (18 000 м2) – наявна будівля у 4 поверхи та зона автопаркіну (600 машиномісць):

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог