Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Садівництво, городництво

Садівництво, городництво

Спеціалізована компанія «Riva Trade»

Спеціалізована компанія «Riva Trade» пропонує широкий асортимент високоякісного насіння українських та зарубіжних виробників, а також цибулі сіянки(Nunhems, Seminis, Syngenta, Nickerson-Zwaan, Rijkzwaan, Bejo Zaden, Clause vegetable seeds, Vilmorin, Kitano seeds, Feldsaaten Freudenderger, DLF Trifolium , TOP ONIONS) - професіоналів своєї справи, які зарекомендували себе відмінною як

ТзОВ «Rich Land»

ТзОВ «Rich Land» - спеціалізована виробнича компанія, основним напрямком роботи якої є переробка торфу та виготовлення торф’яних субстратів для професійного та аматорського використання.

ТОВ «Garden Club»

ТОВ «Garden Club» - провідна українська торгова компанія, яка спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі товарами садово-городнього напрямку.
ТОВ «Garden Club» пропонує широкий ряд товарів продукції для саду та городу:

ТзОВ-фірма «Агрохімпак»

 Широкий вибір спеціалізованої продукції для ефективного догляду за садом, городом, квітником, кімнатними та балконними рослинами.

Фірма "Екокора"

Декоративна кора. Універсальний 100%-натуральний матеріал. Спеціально підготовлена соснова кора для агротехнічного і ландшафтно-дизайнерського використання на присадибних ділянках, клумбах, декоративних садах, при оформленні парків, доріжок, декоративних водоймищ та ін.

Польські саджанці ремонтантної малини

Продаю саджанці високоврожайної ремонтантної малини польської селекції "Поляна".

Врожайність бл. 200 кг з сотки
Невибагливість до навколишніх умов.
Родити починає з кінця липня і до морозів.

Ягода (що не характерно для інших сортів малини) є транспортабельною.

Ціна одного саджанця 5 гривень.

ТОВ Міжнародна насіннєва компания "Інсеко"

Продукція:
- високоякісні сорти і гібриди насіння цукрових буряків вітчизняної та іноземної селекції;
- засоби захисту цукрових буряків

инсеко

ЗАТ "Агропромислова корпорація "Зоря"

Голова правління - Плютинський Володимир Антонович, двічі Герой Соціалістичної Праці, заслужений працівник сільського господарства України

зоря
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог