Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Автомобілі – продаж

Автомобілі – продаж

Автоград. Автомобіль для кожного

Автоград – це група компаній, яка вже понад 20 років працює на ринку Рівненської області. Сьогодні Автоград на Пухова, 85 є офіційним дилером таких автомобільних брендів, як SKODA, Renault, Nissan, Honda, Fiat та BOSCH.

Автоград. Автомобіль для кожного

Автоград – це група компаній «Вік-Експо», «Вік Партнер» та «Вік-Кар» яка вже понад 20 років працює на ринку Рівненської області.

Сьогодні Автоград на Пухова, 85 є офіційним дилером таких автомобільних брендів, як Volkswagen, Skoda, SEAT, Renault, Nissan, Honda, Fiat, BYD та BOSCH.

Рівненський автобазар

"Рівненський автобазар" один з авторинків України, який суттєво відрізняється від інших:

• зручним географічним розташуванням в безпосередній близькості від кордонів країн Євросоюзу;

Автоцентр "Славекс-Авто"

Продаж автомобілів. Тест-Драйв. На базі автоцентру Славекс Авто працює авторизований сервісний центр. Сезонне зберігання шин. On-Line замовлення запчастин та аксесуарів.

Автомобільний комплекс «Автопарк»

Автомобільний комплекс «Автопарк» було збудовано в 2007 році. До групи входить декілька незалежних компаній, основними напрямками діяльності яких, є дилерство ведучих автомобільних марок - Volvo, Mazda, Ford, Mitshubishi та післяпродажне обслуговування автомобілів цих марок. Компанії групи «Автопарк» працюють в автомобільному бізнесі України з 1997 року.

ТОВ "Вест Моторс"

Автомобілі Hyundai в кредит під 0 %.

Клеваньавто, компанія

Продаж мікроавтобусів та комерційних автомобілів з Західної Європи.

Агат Авто, ТзОВ

Автосалон. Продаж автомобілів.

ВАТ «Рівне-Авто» філіал «Дубно-Автосервіс»

Пропонуємо великий вибір автомобілів різних марок та моделей, а також найбільш вигідні і лояльні умови для їх придбання.
Придбати автомобіль можна як за 100% оплату, так і вибрати одну з кредитних програм представлених в автосалоні, або скористатися системою Лізингу. 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог